محیط و اپیزودهای تازه در DLC جدید بازی Maneater

 محیط و اپیزودهای تازه در DLC جدید بازی Maneater

بازی Maneater سال گذشته عرضه شد و به بازیکنان اجازه داد تا در نقش یک کوسه خونخوار قرار بگیرند و به همراه او در صدد انتقام برآیند. این بازی بازیکن را در قالب یک حیوان وحشی قرار می‌داد و او را مجاب به نبرد با دیگر حیوانات وحشی و شکارچیان می‌کرد. حالا DLC جدید بازی Maneater با نام Truth Quest با پخش تریلری معرفی شده است.

سازندگان در گذشته به این بسته الحاقی اشاره کرده‌ بودند و حالا با انتشار تریلری دست به معرفی آن زده‌اند. استودیو Truth Quest، سازنده بازی می‌گوید این بسته الحاقی یک اپیزود جدید و منطقه‌ای کاملا تازه را به بازی اضافه خواهد کرد. همچنین این بسته الحاقی یک حیوان درنده‌ی جدید به‌عنوان دشمن را به بازی اضافه می‌کند. در این بسته الحاقی، شکارچیان انسان برای کشتن شما دست به روش‌های تازه‌ای خواهند زد و از امکانات جدیدی همچون هلیکوپتر بهره‌ می‌برند.

بازی Maneater هم‌اکنون برای پلی استیشن 5، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، ایکس باکس وان و پی‌سی قابل تهیه است. بسته الحاقی Truth Quest در تابستان امسال روی پلتفرم‌های مذکور عرضه خواهد شد. بازی Maneater همچنین در تاریخ ۲۶ می (۵ خرداد) برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. فعلا اعلام نشده که DLC بازی نیز روی این پلتفرم عرضه خواهد شد یا خیر.